High School Musical
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
High School Musical

Dobrodosli na najbolji forum o HSM!!!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Vesti.....

Ići dole 
+3
***AshleY*princeSS***
CorbinIsMyBoyfriend
***Nessa***
7 posters
AutorPoruka
***Nessa***
Ma-najbolja-sam94
Ma-najbolja-sam94
***Nessa***


Broj poruka : 143
Datum upisa : 23.07.2008
Godina : 30

Vesti..... Empty
PočaljiNaslov: Vesti.....   Vesti..... Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 12:23 pm

Ovde cemo stavljati vesti , clanke iz casopisa ...
Nazad na vrh Ići dole
https://highschoolmusical.123.st
CorbinIsMyBoyfriend

CorbinIsMyBoyfriend


Broj poruka : 147
Datum upisa : 23.07.2008
Godina : 29
Lokacija : Na snimanju HSM3 sa Corbinom :)

Vesti..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti.....   Vesti..... Icon_minitimePet Jul 25, 2008 2:56 am

Ali... samo Vanessa sme da mu priđe. Konačno! Zac ponovo na snimanju HSM 3! A neko se tome baš, baš obradovao: njegova Vanessa!..


Kakve super fotke! Napokon se Zac Efron (20) pojavio na snimanju filma "High School Musical 3" - i to još u kakvoj pozi! Pokazao je svoje ekstra seksi telo i trbušnjake! Kada su ga videli obnaženog, sigurno su i filmska ekipa i fanovi brzo zaboravili na to što su morali dugo da ga čekaju jer se Zac sa zakašnjenjem pojavio na setu! Naime, HSM ekipa, uključujući i Ashley Tisdale (22), morala je da radi bez Zaca, jer je ovaj glumac bio na snimanju filma "Me And Orson Welles" u Londonu. Ali, sada je sve gotovo i konačno je mogao da krene put Salt Lake Cityja, kako bi po poslednji put odigrao svoju sjajnu ulogu Troya Boltona. A jedna osoba bila je posebno srećna zbog njegovog povratka! Ko? Pa, Vanessa Hudgens (19)! Ovaj holivudski par od februara je održavao vezu na daljinu. Ona je bila u Dallasu, gde je snimala svoju prvu glavnu ulogu u filmu "Will", a Zac je u međuvremenu stalno bio na relaciji New York, London i Isle of Man, gde se snimao film "Me and Orson Well". Umesto da zajedno provode romantične trenutke, oni su vodili duge telefonske razgovore, slali SMS poruke i e-mailove - dok su se na sve strane širili razni tračevi. Jer, čim su u magazinima prestale da se pojavljuju njihove nove zajedničke fotografije, najavljivan je raskid. Ma, kakvi! Ove fotke dokaz su da je među njima sve OK! Na snimanju HSM 3 njih dvoje nisu bili bliski samo pred kamerama, već i na svakoj pauzi u snimanju, kao da su hteli svima da pokažu: mi smo još uvek par! Vanessa se čak šetala bosonoga po setu i parirala svom dečku, koji je bio go do pojasa, tako što je pokazala svoj seksi donji veš sa leopard printom. Nije ni čudo, ovde je sve i počelo pre dve godine, kada su se njih dvoje upoznali i zaljubili jedno u drugo tokom snimanja. Posle Zaca, pristigao je i Corbin Bleu (19) - i sa njim je najpopularnija školska ekipa na svetu ponovo bila kompletna. Dakle, poslednja velika žurka u High School Musicalu može da počne...


Zac i Vanessa konačno opet zajedno
Vesti..... Zac
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegrobook.com
CorbinIsMyBoyfriend

CorbinIsMyBoyfriend


Broj poruka : 147
Datum upisa : 23.07.2008
Godina : 29
Lokacija : Na snimanju HSM3 sa Corbinom :)

Vesti..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti.....   Vesti..... Icon_minitimeNed Avg 10, 2008 1:43 am

https://www.youtube.com/watch?v=FcDe_hSUbDE&feature=related

Pjesma Now or never iz 3 dijela i scene iz filma, pa ko nije pogledao neka gleda odma, pjesma je sjajna Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegrobook.com
***AshleY*princeSS***
**Administrator**
**Administrator**
***AshleY*princeSS***


Broj poruka : 474
Datum upisa : 23.07.2008
Godina : 28
Lokacija : sa Zacom..awww

Vesti..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti.....   Vesti..... Icon_minitimeNed Avg 10, 2008 2:32 pm

znam ja to iz reklame za hsm 3.Sooper je pesma!
Nazad na vrh Ići dole
http://girls4ever.bestofforum.net
HSM_RBD_FAN

HSM_RBD_FAN


Broj poruka : 35
Datum upisa : 10.08.2008
Godina : 29

Vesti..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti.....   Vesti..... Icon_minitimeNed Avg 10, 2008 4:29 pm

da pesma je extra........
Nazad na vrh Ići dole
roberta_bg

roberta_bg


Broj poruka : 79
Datum upisa : 27.07.2008

Vesti..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti.....   Vesti..... Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 12:35 am

HSM_RBD_FAN ::
da pesma je extra........
Nazad na vrh Ići dole
~*SkAteR GirL*~
**Moderator**
**Moderator**
~*SkAteR GirL*~


Broj poruka : 219
Datum upisa : 17.08.2008
Godina : 28
Lokacija : On the street with my skateboard!

Vesti..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti.....   Vesti..... Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 1:21 pm

ja cu skinuti pa cu pogledati.............
Nazad na vrh Ići dole
~may4ever~

~may4ever~


Broj poruka : 95
Datum upisa : 10.02.2009

Vesti..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti.....   Vesti..... Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 3:32 pm

wow,super je pjesma!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vesti..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti.....   Vesti..... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vesti.....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
High School Musical :: HIGH SCHOOL MUSICAL :: High School Musical-
Skoči na: