High School Musical
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
High School Musical

Dobrodosli na najbolji forum o HSM!!!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 operacija nosa

Ići dole 
+3
CorbinIsMyBoyfriend
***Nessa***
***AshleY*princeSS***
7 posters
AutorPoruka
***AshleY*princeSS***
**Administrator**
**Administrator**
***AshleY*princeSS***


Broj poruka : 474
Datum upisa : 23.07.2008
Godina : 28
Lokacija : sa Zacom..awww

operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 2:00 pm

Ash je wise puta operisala nos..sta mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
http://girls4ever.bestofforum.net
***Nessa***
Ma-najbolja-sam94
Ma-najbolja-sam94
***Nessa***


Broj poruka : 143
Datum upisa : 23.07.2008
Godina : 30

operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: Re: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 7:03 pm

Mislim da je to jedna velika greska , zato sto je onako bila prepoznatljiva , i simpaticna...a sada je... nekako ... kao sve ostale Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://highschoolmusical.123.st
***AshleY*princeSS***
**Administrator**
**Administrator**
***AshleY*princeSS***


Broj poruka : 474
Datum upisa : 23.07.2008
Godina : 28
Lokacija : sa Zacom..awww

operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: Re: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 8:49 pm

da..uprawo tako! njenim fanowima se to nije swidelo
Nazad na vrh Ići dole
http://girls4ever.bestofforum.net
CorbinIsMyBoyfriend

CorbinIsMyBoyfriend


Broj poruka : 147
Datum upisa : 23.07.2008
Godina : 29
Lokacija : Na snimanju HSM3 sa Corbinom :)

operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: Re: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 12:09 am

Nije trebala da ga operise, a operisala ga je 2 puta... Nije imala nikakvih zdravstvenih problema koliko ja znam tako da nije bilo nekog posebnog razloga da ga operise...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegrobook.com
***AshleY*princeSS***
**Administrator**
**Administrator**
***AshleY*princeSS***


Broj poruka : 474
Datum upisa : 23.07.2008
Godina : 28
Lokacija : sa Zacom..awww

operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: Re: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 12:13 am

pa kao joj se nije swidjaju
Nazad na vrh Ići dole
http://girls4ever.bestofforum.net
***Nessa***
Ma-najbolja-sam94
Ma-najbolja-sam94
***Nessa***


Broj poruka : 143
Datum upisa : 23.07.2008
Godina : 30

operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: Re: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 12:32 am

komplexi.......jbg,ako je ona ovako srecnija.... bas je briga sta drugi misle onda
Nazad na vrh Ići dole
https://highschoolmusical.123.st
***AshleY*princeSS***
**Administrator**
**Administrator**
***AshleY*princeSS***


Broj poruka : 474
Datum upisa : 23.07.2008
Godina : 28
Lokacija : sa Zacom..awww

operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: Re: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitimeČet Jul 24, 2008 12:34 am

pa da..
Nazad na vrh Ići dole
http://girls4ever.bestofforum.net
CorbinIsMyBoyfriend

CorbinIsMyBoyfriend


Broj poruka : 147
Datum upisa : 23.07.2008
Godina : 29
Lokacija : Na snimanju HSM3 sa Corbinom :)

operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: Re: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitimePet Jul 25, 2008 3:00 am

Opsednutost estetskim operacijama širi se Hollywoodom kao virus! Najnovija "žrtva" je pevačica i glumica Ashley Tisdale (22). Njena kosa je skoro platinastoplava - to je još i OK. Ali, nos joj ponovo izgleda nekako drugačije - postao je još špicastiji! Po drugi put otišla je pod nož da bi se konačno sredila kako je htela. U novembru 2007. dobila je brojne kritike posle prve operacije nosa. "Užasno, zašto je to uradila?", pitali su se fanovi. Ash je pokušala da se izvuče i tvrdila je da je operisala nos iz zdravstvenih razloga. Navodno, nosni kanali su joj bili preuski, pa nije mogla normalno da diše, a rezultat te prve intrervencije bila je samo promena oblika, ali ne nabolje. "Ashley je bila razočarana novim izgledom. Kada se prvi put pogledala u ogledalo, počela je da plače", otkrio nam je njen bliski prijatelj. Očigledno da je bila toliko razočarana da se odlučila na još jednu intervenciju. Rezultat: nos je sada savršenog oblika, ali izgleda potpuno neprirodno. Da li je Ashley postala zavisna od ulepšavanja? "Moj uzor je lutka Barbie", izjavila je nedavno šaleći se u jednom intervjuu. Ali, šta ako ovo nije bila šala? Prirodne smeđe kovrdže ispravila je i ofarbala se u plavo, a da bi imala savršen ten, redovno koristi kreme za potamnjivanje. Šta je sledeće? Da li će posle druge operacije nosa uslediti intervencija na grudima? "Ashley provodi sate u prodavnicama donjeg veša i isprobava grudnjake različitih veličina! Najviše bi volela da ima veličinu C!", rekao nam je jedan insajder. "Ona toliko čezne da ima lepe obline da je čak pomalo ljubomorna na svoju prijateljicu Vanessu Hudgens (19). Ne želi više da bude ravna kao daska, kaže da se ne oseća dovoljno seksi!" Ashley? Nije seksi? Neverovatno! Ona, koja ima sve: karijeru iz snova, talenat, sjajnog dečka, simpatično lice i predivnu figuru. Momcima se strašno dopada, a devojke bi želele da izgledaju kao ona. Upravo zato što nije savršena! "Obišla je nekolicinu lekara i posavetovala se sa njima!", tvrdi insajder i dodaje da ona to, naravno, neće nikada javno priznati, pošto ne želi da bude loš model za svoje fanove! Otkud onda tolika neutoljiva želja za besprekornom lepotom? "Ona je apsolutni perfekcionista! Smatra da je pod velikim pritiskom javnosti", kaže insajder. "Bilo gde da se pojavi - prate je paparazzi. I ako bilo šta na njoj nije kako treba, ceo svet počne da priča o njenom izgledu ili frizuri." Osim toga, estetske operacije postale su, izgleda, deo holivudskog bontona: "Skoro sve zvezde nešto su promenile na sebi. Nije ni čudo što se onda oni koji to još nisu učinili počinju osećati nelagodno".
"Generalno se osećam super", kaže Ashley (22). "Ali, naravno da ima dana kada bih radije uskočila u telo neke druge osobe!" No, jedna osoba ima nešto protiv toga: njen dečko Jared Murillo (19), prateći plesač u HSM-u i član američkog boy banda The Factory. On stalno govori: "Ja je volim takvu kakva jeste". Oh, Ash, pa zašto ne slušaš svog Jareda? Ko zna da li će te on i dalje voleti, kada jednog dana budeš izgledala kao Barbie? Od neverovatnog uspeha “HSM”, u Ashleynom životu sve se promenilo. U svom aktuelnom singlu "Suddenly" ona govori upravo o tome: "Iznenada stojim pred reflektorima. Sve što sada osećam je lepo i u isto vreme užasno. Iznenada svi znaju moje ime, iznenada je sve drugačije!" Ashleyni snovi su se ostvarili, postala je megazvezda! Uživa u slavi, ali je se istovremeno i plaši - a možda se donekle plaši i same sebe...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegrobook.com
Broocas girl ;)

Broocas girl ;)


Broj poruka : 24
Datum upisa : 24.07.2008

operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: Re: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitimePet Jul 25, 2008 12:15 pm

***Nessa*** ::
Mislim da je to jedna velika greska , zato sto je onako bila prepoznatljiva , i simpaticna...a sada je... nekako ... kao sve ostale Sad
Bas tako...postaje suvise...obicna Neutral
Nazad na vrh Ići dole
**Ashley**
**Administrator**
**Administrator**
**Ashley**


Broj poruka : 198
Datum upisa : 23.08.2008
Godina : 29
Lokacija : U njegowom zagrljaju!!!!

operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: Re: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitimePet Avg 29, 2008 12:59 pm

To mi se jedino kod nje ne svidja!!!!
Nazad na vrh Ići dole
***AshleY*princeSS***
**Administrator**
**Administrator**
***AshleY*princeSS***


Broj poruka : 474
Datum upisa : 23.07.2008
Godina : 28
Lokacija : sa Zacom..awww

operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: Re: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitimePet Avg 29, 2008 6:58 pm

pa dobro njen izbor,ali ja cu je uwek woleti!
Nazad na vrh Ići dole
http://girls4ever.bestofforum.net
~*SkAteR GirL*~
**Moderator**
**Moderator**
~*SkAteR GirL*~


Broj poruka : 219
Datum upisa : 17.08.2008
Godina : 28
Lokacija : On the street with my skateboard!

operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: Re: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitimeSub Avg 30, 2008 12:02 pm

Komplex nize vrednosti.........nije losa ni ovako.................
Nazad na vrh Ići dole
**Ashley**
**Administrator**
**Administrator**
**Ashley**


Broj poruka : 198
Datum upisa : 23.08.2008
Godina : 29
Lokacija : U njegowom zagrljaju!!!!

operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: Re: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitimeSub Avg 30, 2008 12:39 pm

Ona ima pravo sa swojim zivotom da radi sta hoce. . . Ja cu je uwek woleti!!!
Nazad na vrh Ići dole
~*SkAteR GirL*~
**Moderator**
**Moderator**
~*SkAteR GirL*~


Broj poruka : 219
Datum upisa : 17.08.2008
Godina : 28
Lokacija : On the street with my skateboard!

operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: Re: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 10:30 am

Ona je lepa,bez obzira na operaciju!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
**Ashley**
**Administrator**
**Administrator**
**Ashley**


Broj poruka : 198
Datum upisa : 23.08.2008
Godina : 29
Lokacija : U njegowom zagrljaju!!!!

operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: Re: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 1:49 pm

Pa ona je mislila da ce tako biti lepsa!!!!
Nazad na vrh Ići dole
~may4ever~

~may4ever~


Broj poruka : 95
Datum upisa : 10.02.2009

operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: Re: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 3:55 pm

pa mislim da nije trebala da nos operise tri puta...i onako je bila slatka!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





operacija nosa Empty
PočaljiNaslov: Re: operacija nosa   operacija nosa Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
operacija nosa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
High School Musical :: GLUMCI :: Ashley Tisdale-
Skoči na: